English-ahead - Poznaj nas

ksiazki

Szkoła językowa inna niż wszystkie

Spośród innych szkół wyróżnia nas to, że zawsze zapewniamy Ci indywidualne podejście, Twój Lektor staje się Twoim osobistym nauczycielem. Możesz mieć pewność, że uzyskasz potrzebną Ci znajomość języka obcego i razem z Twoim Lektorem rozwiejecie ewentualne niejasności. Również program zajęć jest dobierany specjalnie dla Ciebie, możecie go razem z Lektorem modyfikować w miarę zmieniających się Twoich potrzeb. Godnym podkreślenia jest fakt, że zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych Lektorów, których znajomość języka jest udokumentowana.

Dyplomy, kwalifikacje

Certyfikowani nauczyciele

Lektorzy pracujący dla naszej szkoły to osoby, które mają odpowiednie kwalifikacje, mogą pochwalić się wieloletnią praktyką, a współpraca z Uczniami jest ich powołaniem. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego lektora to pierwszy i zarazem najważniejszy krok do sukcesu w nauce języków obcych.

Uczniowie

Setki naszych Uczniów na uniwersytetach

Naszym zaszczytem są osiągnięcia naszych Uczniów. Już najmłodsi Słuchacze mogą pochwalić się certyfikatami YLE Starters, Movers czy Flyers. Nieco starsi Uczniowie mają na swoim koncie zdane takie egzaminy jak FCE, CAE oraz CPE, a także doskonałe wyniki egzaminów maturalnych. Wśród osiągnięć naszych Studentów należy wymienić fakt, że dostają się do renomowanych szkół wyższych. To tylko niektóre z przykładów. Poza nimi są też z sukcesem zdane egzaminy takie jak BEC, TORFL, DELF, DALF, Zertifikat Deutsch, Nivel.

Edukacja, Kadra, Lektorzy

Wspólnie pracujemy nad Twoją edukacją

Bardzo ważne jest, abyś z czystym sumieniem mógł wskazać swoją znajomość języka obcego w CV, najlepiej dokumentując ją certyfikatem. Wśród naszych Słuchaczy są osoby, które zaszły już bardzo daleko w swojej karierze zawodowej i cały czas korzystają z naszych usług udoskonalając swoją płynność w danym języku oraz ucząc się nowych. Jak to kiedyś powiedział słynny rosyjski dramatopisarz Antoni Czechow :
,,Bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu."

następne poprzednie
 • Wykwalifikowani
  Lektorzy

  Nasi Lektorzy to osoby, których znajomość języka jest udokumentowana odpowiednimi dyplomami i certyfikatami.

 • Lata
  Doświadczenia

  Lektorzy naszej Szkoły mają wieloletnie doświadczenie w
  nauczaniu dorosłych, młodzieży i
  dzieci.

 • Lekcje
  Z Dojazdem

  Przyjazd Twojego Lektora we wskazane przez Ciebie miejsce to dla Ciebie ogromna wygoda i zaoszczędzony czas.

 • Lekcje
  Indywidualne

  Twój Lektor jest tylko dla Ciebie - Tobie poświęca całą uwagę, dzięki czemu dostrzega i rozumie Twoje potrzeby.

 • Zajęcia
  Grupowe

  Ta opcja zdecydowanie obniża koszty, Słuchacze są dobierani pod względem poziomu i charakteru zajęć.

 • Kluby
  Dyskusyjne

  Płynność mówienia może być cały czas udoskonalana w Klubach Dyskusyjnych o bardzo różnej tematyce.

 • Tysiące
  Zadań

  Mamy dla Ciebie mnóstwo ćwiczeń, tekstów i nagrań, abyś dzięki tym materiałom mógł z przyjemnością pracować nad swoją wiedzą.